سباسیستم

ما را بهتر بشناسید

سباسیستم، پاسخگوی نیازهای تخصصی شما

شرکت مهندسی نرم افزار سبا رویاپردازان سیستم با همکاری جمعی از متخصصین حوزه فناوری اطلاعات در سال 1392 آغاز به کار نمود. هدف اولیه ما، ایجاد بستری برای تولید نرم‌افزارها و اتوماسیون‌های پیچیده برای پاسخگویی به نیازهای تخصصی صنایع مختلف بود. این مجموعه تا به امروز توانسته راهکارهای نوین نرم‌افزاری همچون اتوماسیون‌های تخصصی مطبوعات، آژانس‌های مسافرتی و کلینیک‌های پزشکی را بر مبنای آخرین متدهای مهندسی نرم‌‌افزار، تولید و در اختیار مشتریان قرار دهد.

از طرفی، ما بعنوان بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری فعال در صنعت حمل و نقل کشور، توانسته ایم به پیشبرد و توسعه این صنعت در کمک کرده و با عرضه‌ اتوماسیون‌ها و سیستم‌های مدیریتی هوشمند در حوزه حمل و نقل بین المللی، به بومی‌سازی فرآیندهای عملیاتی، بازایابی، مالی و بازرگانی شرکت های حمل و نقل بین المللی بپردازیم.

بیانیه ماموریت سباسیستم

تعهد، تخصص، کیفیت

شرکت مهندسی سبا رویا پردازان سیستم، بعنوان یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های فناوری اطلاعات در کشور، همواره تلاش دارد تا اتوماسیون‌ها و نرم‌افزارهای مناسب و با کیفیت را فراتر از انتظار مشتریان خود تعریف و به ایشان ارائه نماید. ما، سعی داریم تا با استفاده از نیروی انسانی متعهد و متخصص و همچنین با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری‌‌های موجود، پاسخگوی نیاز مشتریان در زمینه تولید و توسعه اتوماسیون‌ها و نرم‌افزارهای عمومی، تخصصی و سازمانی باشیم.
سباسیستم با توسعه و تولید محصولات منحصر به فرد، به کسب و کارها کمک می کند تا آینده ای با فرصت های بزرگتر و افق های گسترده تر بسازند و بهره وری سازمان خود را افزایش دهند. در این مسیر، حفظ امنیت اطلاعات مشتریان و سیاست محرمانگی از اصول اساسی است که سباسیستم نسبت به آن متعهد است.

سباسیستم

افزایش کیفیت

سباسیستم

امنیت کامل اطلاعات

سباسیستم

چشم اندازها و ارزش‌ها

در مسیر رشد و توسعه

شرکت مهندسی سبا رویا پردازان سیستم، با ماموریت ارائه خدمات فناوری اطلاعات و مهندسی نرم‌افزار تاسیس و با اعتقاد راسخ به تاثیر‌گذاری شگرف تکنولوژی در خدمت‌رسانی و ارتقاء کارآیی در تجارت و صنعت، توانست با همکاری جمعی از متخصصان متعهد به آرمان‌های شرکت، به تامین نیازهای نرم‌افزاری کشور پرداخته و طیف وسیعی از محصولات را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه نماید.

ما بر این باوریم که مهم‌ترین سرمایه‌های ما، اعتماد مشتریان و بکارگیری نیروی انسانی متخصص است که توأم با محور فعالیت‌های ماست. لذا همه دقت و تلاش خود را در جذب، حفظ، رشد و توسعه این سرمایه ها به کار می‌بندیم. این مجموعه، بر ارکان اصلی مشتری‌مداری و توانمندسازی مشتریان از طریق ارائه محصولات و خدمت با کیفیت بنا شده است. ما مشتری را شریک استراتژیک خود دانسته و کسب رضایت او را، غایت اهداف خود می انگاریم.

سباسیستم، متعهد به استقرار و اجرای موثر “سیستم مدیریت کیفیت” بر اساس استانداردهای جهانی در حوزه توسعه، استقرار و پشتیبانی محصولات نرم‌افزاری است که اصلی‌ترین هدف آن، وفای به تعهدات، ارتقای رضایت مشتریان، بهبود عملکرد فرآیندها و شناسایی و کاهش ریسک‌ها است. ما امیدواریم با عزم راسخ همکاران، شاهد تعالی و پیشرفت روزافزون شرکت و تحقق چشم اندازها باشیم.

محصولات ما

سباسیستم، ارائه دهنده راهکارهای حمل و نقل بین المللی

سباسیستم

بازاریابی و فروش (CRM)

حذف موازی‌کاری‌ها و یکپارچه سازی فرآیندهای بازاریابی، فروش و بازرگانی

سباسیستم

نمایندگی کشتیرانی

مدیریت فرآیندهای نمایندگی کشتیرانی، همگام با قوانین بین المللی

سباسیستم

فورواردری و کریری

مدیریت فرآیندهای حمل و نقل هوایی، زمینی، دریایی، ترانزیت و ترخیص

سباسیستم

کوریری و پست سریع

مدیریت مرسولات و یکپارچه سازی فرآیند بازاریابی، انبار و رهگیری مرسولات

تماس با ما

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم با ما، علاوه بر ارسال ایمیل و برقراری تماس تلفنی، فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان، در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

فرم تماس با ما