پشتیبانی اختصاصی سباسیستم
24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته
سباسیستم

سوالات متداول

پشتیبانی سباسیستم

تمامی محصولات نرم‌افزاری سباسیستم، از ویژگی آپدیت اتوماتیک برخوردار بوده و تنظیمات لازم برای بروزرسانی‌های جدید و اعمال تغییرات در سیستم مشتریان، بصورت خودکار انجام می‌شود.

در صورت رخداد چنین مواردی، کارشناسان پشتیبانی سباسیستم، به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمت پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

در اتوماسیون‌های نرم‌افزاری سباسیستم، بصورت پیش فرض در هر ساعت، از تمامی اطلاعات و اسناد موجود بصورت اتوماتیک، بک‌آپ گرفته می‌شود. در ضمن، امکان تهیه نسخه پشتیبان مجزا، توسط کاربران نیز امکان‌پذیر است.

شما می توانید درخواست سفارشی سازی خود را از طریق راههای ارتباطی موجود،به ما اعلام کنید تا حداکثر پس از 24 ساعت، بررسی و زمان تحویل اعلام شود.

در تمامی اتوماسیون‌ها و سیستم‌های نرم‌افزاری سباسیستم، شما به راحتی می‌توانید سطوح مختلفی از دسترسی‌های متفاوت را بر روی بخش‌ها، فرآیندها، اسناد و فرم‌های مختلف، برای هر یک از کاربران اعمال کنید.

 

سباسیستم در کنار شما

 

واحد پشتیبانی سباسیستم، به منظور ارائه خدمات پشتیبانی در خصوص محصولات توسعه داده شده در این شرکت تشکیل شده که در قالب گروه‌های مستقل، در حال خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی است. این واحد، مسئول پیگیری تمامی امور مشتریان، اعم از دریافت راهنمایی‌ها، رفع اشکالات احتمالی سیستم‌ها و مواردی از این قبیل، در کوتاه‌ترین زمان است. ما، با استفاده از جدیدترین ابزارهای ارتباطی، ضمن راهنمایی و پاسخگویی به مشتریان، امکان برطرف ساختن ایرادات فنی را مهیا ساخته و همواره برای ساده‌تر کردن فرآیندهای موجود تلاش می‌کنیم.

تماس با واحد پشتیبانی

  • تلفن تماس:+982188831194
  • پست الکترونیک:info@sabanetsystem.ir